پول درآوردن خیلی راحته

کسب درآمد

در این روزها یکی از مهم ترین دغدغه های جوانان و افرادی است که به تازگی از دانشگاه فارغ التحصیل شده اند.آشنایی با فن آوری های نوین و یافتن راههای جدید در استارت آپ ها می تواند نگرشی نو در کسب درآمد بدون سرمایه اولیه یا کسب درامد بدون سرمایه در اینترنت ایجاد کند.

کسب دزآمد

بزرگترین مشکل در ایجاد اشتغال در بین جوانان ایرانی این است که با توجه به سابقه فرهنگی و اجتماعی تمام فارغ التحصیلان دانشگاهی یا به دنبال استخدام شدن در جایی هستند یا اینکه مدام گله و شکایت از نداشتن سرمایه اولیه برای راه اندازی کسب و کار خود را دارند.

کسب درآمد بدون سرمایه اولیه

خود اشتغالی و کسب درآمد بدون سرمایه اولیه یا سرمایه بسیار کم شاید کمی بعید به نظر برسد، اما به هیچ عنوان غیر ممکن نیست. باید توجه داشت اکثر کسب و کار های بزرگ و بسیار معروف دنیا در ابتدا بر کسب درآمد بدون سرمایه اولیه یا سرمایه اولیه بسیار کم تکیه داشتند و توانستند با استراتژی های درست و منطقی که در در نظر می گرفتند، از گاراژ خانه به شرکت های چند میلیارد دلاری دست پیدا کنند.

 

تمام پشگامان صنایع و تجارت های بزرگ بر این واقعیت تاکید فراوان دارند که، حتی اگر شما از سرمایه و اندوخته بسیار بالایی برخوردار هستید و می خواهید یک کسب و کار جدید را راه اندازی کنید، به هیچ عنوان نباید در ابتدا سرمایه گذاری بسیار بالایی را در آن انجام دهید، بلکه اول باید با چالش ها و موانع کار آشنا شوید و کسب درآمد بدون سرمایه گذاری بالا را تجربه نمایید و سپس به تدریج و آهسته آهسته پول های بیشتری را به آن کسب و کار سرازیر نمایید.

کسب درآمد

راه های کسب درآمد بدون سرمایه اولیه 

راههای کسب درآمد بدون سرمایه اولیه نیازمند باریک بینی و تیز هوشی افرادی هست که دراین  زمینه گام برمی دارند. برای این منظور لازم است تا به به نیاز های اطرافیان خود توجه نمایید تا ببینید که چه کالا و خدماتی را می توانید به آن ها عرضه کنید و روشهای کسب درآمد بدون سرمایه مختص خود را پیدا کنید.

راههای کسب درامد بدون سرمایه اولیه همیشه بسیار عجیب و غریب و پیچیده نیستند، بلکه در بسیاری از اوقات خیلی ساده و در دسترس هستند که با کمی توجه و دقت نظر می توان آن را یافت.

در ادامه چند تا از روشهای کسب درآمد بدون سرمایه اولیه را بیان می کنیم:

راه های کسب درآمد بدون سرمایه

طراحی و فروش دفترچه‌های تبلیغاتی

شما می‌توانید با فروشگاه‌های مختلف صحبت نمایید و به ازای دریافت مبلغی از آن‌ها نام و نشانی‌شان را در برگه‌ای در دفترچه تبلیغاتی قرار دهید. سپس دفترچه تبلیغاتی را به‌عنوان هدیه در مکان‌های عمومی و یا به‌صورت محله‌ای عرضه کنید. این‌یکی از روش‌های کسب درآمد بدون سرمایه اولیه هست که با توجه قدرت بازاریابی‌تان می‌تواند سود زیادی را نصیبتان کند.

وبزیتور

انجام ویزیتوری یا بازاریابی

بیشتر پولدارهای دنیا کار خود را با ویزیتوری شروع کرده‌اند. اگر کالا و خدماتی که به‌عنوان ویزیتور برای آن فعالیت می‌کنید منطبق بر دانش و مهارت شما باشد و اطلاعاتی مفید در آن زمینه داشته باشید  و به مشتری ارائه دهید، قطعاً می‌توانید به فروش‌های  بالایی دست پیدا کنید.

تجهیزات

حتما بخوانید :کسب درآمد بدون سرمایه

خدمات پشتیبانی و خدمات پس از فروش و نصب تجهیزات

ازجمله راه‌های کسب درامد بدون سرمایه اولیه ، انجام خدمات پشتیبانی و خدمات پس از فروش است. شما می‌توانید به کمک دیدن دوره‌های کوتاه‌مدت آموزشی نصب و خدمات پس از فروش دستگاه‌های صنعتی یا لوازم‌خانگی را یاد بگیرید و از طرف نمایندگی مورد تائید آن شر کت در شهر و منطقه خودتان به ارائه خدمات برای مشتریان بپردازید.

مشاوره خصوصی

انجام مشاوره خصوصی

شما می‌توانید درزمینهٔ های گوناگون و متنوعی که وارد هستید، به افراد تازه‌کارتر خدمات مشاوره‌ای بدهید و برای این کار نیاز به سرمایه اولیه یا سرمایه‌گذاری خاصی ندارید.این مشاوره‌ها می‌تواند به‌طور حضوری یا غیرحضوری و تلفنی انجام پذیرد.

تدارکات

هماهنگی و انجام تدارکات برای برگزاری مراسم

این هماهنگی‌ها می‌تواند برای مراسم‌های مختلف خانوادگی یا اداری و رسمی انجام پذیرد. برای این منظور کافی است تا با جستجو، تالارها و اماکن مختلف را برای انجام مراسم و تدارک دیدن وعده‌های غذایی، هماهنگی با سخنران و سایر امور مربوطه انجام گیرد. درواقع این‌یکی از روش‌های کسب درآمد بدون سرمایه است و نیازی نیست که شما سرمایه زیاد یا تالار و رستورانی داشته باشید.

کسب درآمد بدون سرمایه در منزل  ( کسب درآمد خانگی بدون سرمایه )

برای کسب درآمد بدون سرمایه در منزل راه‌های متنوعی وجود دارد که با توجه به پتانسیل موجود در خانه و امکاناتی که در اختیار هست می‌توان به کسب درآمد پرداخت.

این روش‌ها برای خانم‌های خانه‌داری که به دلیل داشتن فرزند مجبور به ماندن در خانه هستند بسیار پرکاربرد است. همچنین می‌توان به‌عنوان یک شغل دوم به آن نگاه کرد و درآمد مازاد بر شغل اول داشت.برخی از روش‌های کسب درآمد بدون سرمایه در منزل به شرح زیر می‌باشند:

غذای خانگی

کسب درآمد خانگی بدون سرمایه با ایجاد یک آشپزخانه خانگی

شما می‌توانید با همان وسایل و لوازم آشپزخانه‌ای که د اختیاردارید و بدون صرف سرمایه بیشتر در خانه خود یک آشپزخانه تولید غذای خانگی کوچک را راه‌اندازی نمایید.برای این منظور نیاز به پختن حجم بسیار بالای غذاها نیست که فروش آن‌ها برایتان نگرانی ایجاد کند، بلکه می‌توانید با مقادیر بسیار کم اما باکیفیت غذاها شروع کنید. همچنین می‌توانید با ادارات و شرکت‌ها صحبت نمایید و برای وعده‌های غذایی برایشان غذای خانگی باکیفیت آماده کنید.ازآنجاکه برگشت سرمایه در این روش کسب درآمد بدون سرمایه اولیه به‌سرعت انجام می‌گیرد، می‌تواند به‌سرعت باعث گسترش درآمدزایی‌های بالاتر شما گردد.

پشتیبانی خانگی

کسب درآمد خانگی بدون سرمایه با پشتیبانی تلفنی

به کمک یک خط تلفن ثابت یا یک شماره موبایل می‌توانید پشتیبانی تلفنی یک شر کت یا موسسه را بر عهده گیرید. این پشتیبانی می‌تواند شامل دریافت سفارش کار و اجرا به مجریان یا ارائه توضیحات و رفع مشکلات مشترکین به‌صورت تلفنی باشد.

صنایع دستی

کسب درآمد خانگی بدون سرمایه با تولید صنایع‌دستی متنوع

تولید صنایع‌دستی خانگی از دیرباز موردتوجه قرارگرفته است. چه‌بسا که این تولیدات اگر از کیفیت و مهارت بالای سازنده برخوردار باشند، می‌توانند کمک بسیار زیادی به اقتصاد خانواده‌ها کنند.صنایع‌دستی چون ریشه در کارهای هنری دارد، می‌تواند علاوه بر کسب درآمد ، به تقویت روحیه و ایجاد روحیه نیز کمک شایانی نماید. این صنایع‌دستی در هر منطقه‌ای متفاوت هست و با توجه به مواد اولیه بومی آن منطقه از تنوع زیادی در نقاط مختلف کشور برخوردار است.سازنده می‌تواند خودش به‌طور مستقیم به عرضه تولیداتش بپردازد یا اینکه با بستن قرارداد با مغازه‌ها و فروشگاه‌های دیگر محصولاتش را به فروش برساند.نمایشگاه‌های محلی، منطقه‌ای و فصلی می‌تواند فرصت بسیار مناسبی برای عرضه این صنایع‌دستی ارزشمند باشد.

بسته بندی

کسب درآمد خانگی بدون سرمایه با صنایع مونتاژ و بسته‌بندی

خیلی از شرکت‌ها و تولیدکننده‌های کوچک در صنعت هستند که علاقه زیادی به برون‌سپاری در مونتاژ و بسته‌بندی کالاهایشان رادارند. معمولاً در این نوع روش تولید، شرکت‌ها وسایل و مواد اولیه لازم را به خانه‌های افراد می‌برند و درازای پرداخت مبلغی به ازای هر مونتاژ، پس از انجام کار آن‌ها تحویل می‌گیرند. این کارها می‌تواند از بسته‌بندی حبوبات باشد تا تولیدات مختلف در صنایع مونتاژ. ازجمله این مونتاژها می‌توان به عروسک‌سازی، ساخت اسباب‌بازی و سرهم‌بندی قطعات الکترونیکی اشاره کرد.

گل زینتی

کسب درآمد خانگی بدون سرمایه با تولید گل‌های زینتی

تولید گل‌های گلدانی و کاشانه‌ای با توجه به فروش بالا و تعداد مشتریان زیادی که دارد، می‌تواند بسیار درآمدزا باشد. درآمدی پایدار که بسیار هم جذاب و دلپذیر هست. فقط کافی است که روش‌های تکثیر انواع گل و گیاه کاشانه‌ای را یاد بگیرید و سپس با تولید بسیار کم‌هزینه و مقرون‌به‌صرفه آن به کسب درآمدهای مداوم و پایدار دست پیدا کنید.

 

کسب و کار اینترنتی

کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه‌گذاری ( کسب درامد بدون سرمایه در اینترنت )

اینترنت و کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه گذاری از جمله دستاورد های دنیای مدرن امروزی است. در کشور های پیشرفته دنیا بسیاری از شرکت های پیشتاز و استارت آپ ها سود آفرین از اینترنت و صنایع وابسته کسب درآمد دارند.

ظهور اینترنت و ایجاد دهکده جهانی باعث شده است تا بسیاری از مرزها شکسته شود و امکان ارتباطات در سریع‌ترین زمان ممکن انجام پذیرد. همچنین فضای بسیار گسترده اینترنت موجب شده تا کسب‌وکارهای اینترنتی با سرعتی بسیار زیاد و با سرمایه بسیار اندک گسترش یابد و کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه‌گذاری نیز موردتوجه قرار گیرد.

بعضی از مهم‌ترین روش‌های کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه‌گذاری را در ادامه باهم مرور می‌کنیم:

طراحی سایت

کسب درامد بدون سرمایه در اینترنت  با طراحی سایت

امروزه تمام شرکت‌ها و حتی تجارت‌های کوچک هم نیاز به داشتن یک سایت اختصاصی پیداکرده‌اند. بااینکه طراحی سایت در سال‌های قبل نیاز به دانستن زبان‌های برنامه‌نویسی پیچیده داشت، اما این روزها می‌توانید به‌سرعت و با یادگیری برنامه‌های مانند ورد پرس یا جوملا به طراحی‌های حرفه‌ای بپردازید و سفارش‌ها خود را برای کسب درآمد بدون سرمایه اولیه انجام دهید.جهت آموزش این برنامه‌های طراحی سایت هم مطالب رایگان و مفید زیادی در اینترنت وجود دارد که با تمرین می‌توانید مهارت لازم را کسب نمایید.

تولید محتوا

کسب درآمد بدون سرمایه اولیه در اینترنت  با تولید محتوا

خیلی از سایت‌ها به دنبال به‌روزرسانی سایت هایشان با مطالب جدید و متنوع و البته اختصاصی و غیر کپی هستند. شما با توجه به دانش و تخصصی که دارید، می‌توانید درزمینهٔ موردنظر با مدیران سایت‌ها همکاری داشته باشید و به کمک ترجمه یا با اطلاعات شخصی‌تان به تولید محتوای باارزش بپردازید.

وبلاگ نویسی

کسب درامد بدون سرمایه در اینترنت  با وبلاگ نویسی و فروش محصولات شخصی

برای شناخته شدن در اینترنت و فضای مجازی بهترین کار وبلاگ نویسی است. به کمک وبلاگ نویسی می‌توانید مخاطبین خود درزمینهٔ موردنظر را پیدا کنید و به کمک فروش محصولات شخصی یا انجام مشاوره‌های تخصصی کسب درآمد نمایید.برای این منظور کافی است اطلاعات و تجربیات شخصی خود یا تحلیل‌های فنی و اقتصادی از تولیدات دیگران را به مخاطبین ارائه کنید تا بتوانید اطمینان آن‌ها را جلب نمایید.با یاد داشته باشید بزرگ‌ترین سایت‌های تجاری داخل کشور مانند دیجی کالا کار خود را با وبلاگ نویسی تحلیلی وسایل و تجهیزات الکترونیکی آغاز کرده‌اند.

همکاری در فروش

 کسب درامد بدون سرمایه در اینترنت  با همکاری درفروش

درصورتی‌که سایت یا وبلاگ پربازدیدی دارید ولی محصول یا خدماتی را برای فروش ندارید، به کمک سایت‌های همکاری درفروش می‌توانید درآمدزایی داشته باشید.با ثبت‌نام در این سایت‌ها کدهای اختصاصی به شما می‌دهند که بدون داشتن هرگونه دانش برنامه‌نویسی و تنها با کپی کردن آن در سایت و وبلاگ خود می‌توانید کسب درآمد کنید.شما هیچ دخالتی در تهیه محصول یا ارسال پستی آن ندارید، فقط پس از فروش به مخاطبین سایتتان شما پورسانت خود را دریافت می‌کنید.

شبکه اجتماعی

کسب درامد بدون سرمایه در اینترنت  با شبکه‌های مجازی

شبکه‌های مجازی موبایلی امروزه در سراسر دنیا به‌ویژه در ایران وسیله بسیار خوبی برای کسب درآمد شده است. به کمک شبکه‌های مجازی متنوعی که وجود دارد، می‌توانید مخاطبین خود را با تولید محتوای جذاب جلب نمایید و به فروش محصل یا ارائه خدمات بپردازید. حتی اگر هیچ محصول یا خدماتی ندارید، می‌توانید به کمک تبلیغات کسب درآمد کنید.

 کسب درآمد از بورس

برای کسب درآمد از بورس، لازم است رصد خوبی روی سهام شرکت­‌های مختلف از طریق سایت «tsetmc.ir» داشته باشیم.

مزایا و معایب این بازار را بشناسیم. یکی از مزایای بازار بورس این است که شما می‌توانید با هر میزان سرمایه اولیه در بازار فعالیت کرده و سرمایه‌ گذاری را شروع کنید. علاوه بر این می‌توانید هر روز در سایت کارگزاری خود سود و زیانتان را مشاهده کرده و از طریق سیستم معاملات آنلاین در لحظه، سهم دلخواه خود را بخرید یا سهم‌های خودتان را به فروش برسانید.
از تصمیم‌ گیری هیجان‌زده اجتناب کنید. در بازار سرمایه لازم است هیجانی تصمیم نگیرید و حساب‌ شده عمل کنید به‌ خصوص در انتهای روند، محتاط باشید.

تصمیم‌ گیرنده نهایی خودتان باشید. برای کسب درآمد مناسب از بورس با مطالعه شخصی، رصد کردن شرکت‌ها و شرکت در دوره‌های آموزشی مناسب، تصمیمات درستی در خریدن یا نخریدن یک سهم بگیرید.

در ابتدای ورود به بازار سرمایه با سرمایه‌ای اندک کار را شروع کنید. توصیه می­‌شود در ابتدای راه کسب درآمد از بورس، رقمی به ارزش ۱ تا ۲ میلیون تومان خرید کنید. چون به این ترتیب و با توجه به محدوده تغییر قیمت ۵%، ضرر احتمالی، مقدار تکان‌دهنده‌ای نخواهد بود.

وقتی تازه وارد بازار بورس شدید، سعی کنید که تنوع سبد سهامتان را زیاد نکنید و آن را در حد معقول نگه دارید. چون در ابتدای کار، میزان سرمایه شما کم است و پراکندگی در خرید سهام می‌تواند از سود شما بکاهد.

کسب درآمد بدون سرمایه‌گذاری

اکثر مردم فکر می‌کنند برای داشتن درآمد نیاز به سرمایه‌گذاری دارند و کسب درآمد بدون سرمایه‌گذاری کاری غیرممکن یا خارق‌العاده هست. درصورتی‌که اگر فردی از توانمندی‌ها و تخصص شخصی خود استفاده نماید نیازی به سرمایه‌گذاری اولیه ندارد.

ازجمله این کارها می‌توان انجام کارهای خدماتی را نام برد. اینکه شما خدمتی را به فردی یا گروهی در محل زندگی خود ارائه بدهید، در ابتدا نیاز به هیچ سرمایه اولیه ندارید و مصداق بارز کسب درآمد بدون سرمایه‌گذاری هست.

این امور خدماتی می‌تواند شامل کارهایی مطابق با تخصص شما باشد. شما اگر کوچک‌ترین تخصصی داشته باشید، هستند افرادی که برای انجام امورات زندگی‌شان نیاز به خدمات شما دارند و می‌توانید از آن‌ها کسب درآمد نمایید.

این خدمات که ارائه می‌دهید، ممکن است در هر زمینه‌ای باشد، از نجاری، لوله‌کشی، برق‌کاری، نقاشی ساختمان، تعمیر لوازم‌خانگی گرفته تا تدریس خصوصی در محل و انجام امور اداری و کسب مجوزها برای افراد است.

همچنین می‌توانید درزمینهٔ های گوناگونی که تخصص دارید به افراد مشاوره تلفنی یا حضوری بدهید. مطمئناً افراد بسیار زیادی وجود دارند که درزمینهٔ کاری شما به‌اندازه شما تخصص ندارند و مسیری را که شما طی کرده‌اید را نپیموده‌اند.

در تمام این زمینه‌ها فقط تخصص شما می‌تواند بهترین مبلغ برای یافتن مشتری‌های جدید و کسب درآمد بدون سرمایه‌گذاری با مبالغ بالاتر باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *