خلیل رفعتی کارتون خواب همراه با بیوگرافی و زندگی نامه او !!

خلیل رفعتی

کسب درآمد بدون سرمایه

بیوگرافی خلیل رفعتی میلیونر که شب‌ها روی کارتن می خوابید!

شاید خیلی از شما نام یا زندگی نامه و بیوگرافی میلیونر ایرانی‌الاصل خلیل رفعتی را شنیده یا خوانده باشید. زندگینامه خلیل رفعتی میلیونرمی‌تواند برای همه ما که با کوچک‌ترین ناملایماتی کم می‌آوریم و جا می‌زنیم درس بزرگی باشد. کسی که حدود ۹ بار تا مرگ پیش رفته ولی اکنون به‌عنوان یک کارآفرین موفق و یک میلیونر آمریکایی خود را معرفی کرده است. در این مطلب قصد داریم تا به شما ثابت کنیم که شما در بدترین شرایط زندگی و کسب‌وکار هم می‌توانید موفق باشیدو تبدیل به یک میلیونر شوید فقط به‌شرط آنکه بخواهید. داستان زندگی خلیل بنیان‌گذار سان لایف ارگانیکس می‌تواند برای شما درسی بزرگ باشد تا شما به خودتان ایمان بیاورید. پس شما هم می توانید میلیونر شوید.

سرآغاز زندگی خلیل رفعتی :

خلیل رفعتی اهل کجا بود….

مدیریت و کنترل پول و ۴ گام کلیدی برای بودجه‌بندی

خلیل رفعتی کارآفرین و میلیونر موفق آمریکایی ایرانی‌الاصل در سال ۱۹۷۱ در شهر تولد و ایالت اوهایو آمریکا متولد شد. وی به دلیل اتفاقات تلخی که در مورد تجاوزات جنسی در شهرش رخ می‌داد در سال ۱۹۹۰ به ایالت لس‌آنجلس رفت و آنجا مشغول به همکاری با ستاره‌های موسیقی و هالیوودی‌ها شد و به آن‌ها خودرو می‌فروخت .

نابود شدن:

مهم‌ترین نکته در زندگینامه خلیل رفعتی میلیونر روز شکست درونی‌اش بود. خلیل متأسفانه به دلیل مصرف فراوان الکل، کوکائین و هروئین به یک معتاد واقعی تبدیل شد و حتی در سن ۳۳ سالگی خلیل فقط ۴۹ کیلو وزن داشت و به یک فرد تنها تبدیل شد. وی شب‌ها و روزهایش را در خیابان‌های لس‌آنجلس کارتن‌خوابی می‌کرد و هیچ فردایی برای خود متصور نبود. وی در این مدت حدود ۹ بار اوردوز کرد و تا آستانه مرگ پیش رفت.

طلوع دیگر :

قانون اثرمرکب قسمت اول

در سال ۲۰۰۱ خلیل میلیونر تقریباً به پایان زندگی‌اش رسیده بود طوری که در یک مهمانی در مالی بو به‌قدری مواد مخدر و الکل مصرف کرد که دچار اختلالات شدیدی شد و این کار را به‌طور عمدی انجام داده بود. پس‌ازاینکه از این اتفاق جان سالم به دربرد خلیل تصمیم گرفت تا برای همیشه ترک کند. او بارها تلاش کرد تا درنهایت در سال ۲۰۰۳ موفق شد مواد مخدر را برای همیشه ترک کند و به گفته  خودش این را مدیون آشنا شدن با سوپر فود ها یا همان غذاهای تندرست است.

خلیل رفعتی میلیونر: ” تقریباً دیگر به آخر خط رسیده بودم. تمام پل‌های پشت سرم را نابود کرده بودم و هیچ دوستی نداشتم. ” خلیل بعدها موسسه ترک اعتیادی را تأسیس کرد و نام آن را “ری ویرا ریکاوری” گذاشت و با یک ترکیب اسمتی مخصوص به خودش بنام  ” ولورین ” که بعدها از مهم‌ترین گزینه‌های منوی سان لایف ارگانیکس به‌حساب آمد از مهمانانش پذیرایی می‌کند که معتقد است جان تازه‌ای به معتادین در حال ترک می‌دهد.

شروع کسب‌وکار:

او بعد  از ترک مواد مخدر و الکل ۱۶ ساعت در طول روز را به کارهای مختلف می‌پرداخت تا برای خود  درآمدی داشته باشد. او در دو مرکز بازپروری در مالی بو کار می‌کرد، سگ گردانی و باغبانی نیز از دیگر فعالیت‌های او در طول روز می‌باشد.

او در سال ۲۰۰۷ یک مرکز بازپروری تأسیس کرد و برای افرادی که در آنجا اقامت می‌کردند، یک نوع آبمیوه تولید می‌کرد که نام آن را ملورین نامیده بود. بعد از مدتی  علاوه بر افرادی که در مرکز خلیل رفعتی میلیونر زندگی می‌کردند، بسیاری از افراد خارج از مرکز بازپروری نیز برای خرید آن اشتیاق پیدا کردند. وی با توجه به علاقه‌اش به غذاهای سالم و طبیعی و تأثیری که از آن‌ها در زندگی‌اش گرفته بود کسب‌وکاری را بانام ” سان لایف ارگانیکس ” در سال ۲۰۱۱ راه‌اندازی کرد و در آن جذاب‌ترین آبمیوه ها و اسمتی ها را با تازه‌ترین میوه‌ها و غلات ارائه می‌دهد. وی هم‌اکنون ۸ شعبه در آمریکا دارد که به‌زودی شعبه نه آن را نیز افتتاح می‌کند. کسب‌وکار وی بیش از صد میلیون فروش در سال را برای او به ارمغان آورده است. علاوه بر این خلیل رفعتی یک سالن یوگا در مالی بو دارد.

در حال حاضر :

خلیل میلیونر هم‌اکنون به‌عنوان یک نویسنده فعالیت دارد و یک کتاب بنام ” فراموش کردم بمیرم ” را نوشته و به چاپ رسانده. او به‌عنوان سخنران انگیزشی فعالیت می‌کند و علاوه بر کسب‌وکارش به آموزش یوگا و ورزش حرفه‌ای نیز می‌پردازد. خلیل تصمیم گرفت تا نمیرد و به یک شخص جدید تبدیل شود و این خواسته امروز وی را خاص و موفق کرده.

در آخر:

مهم نیست در حال حاضر چه موقعیتی دارید و یا شرایط زندگی شما چگونه است، آنچه اهمیت دارد این است که شما می‌توانید از همین الآن تلاش خود را آغاز کرده  و با انتخاب‌های سالم و درست و برای رسیدن به موفقیت و اهداف خود گام بردارید. کافی است اراده قوی داشته باشید و بر آنچه می‌خواهید تمرکز کنید. همچنین تأثیر خودباوری و اعتمادبه‌نفس را دررسیدن به روی‌هایتان فراموش نکنید.

دوره-هوش-مالی

استاد هوش مالی شوید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi
موبایلتو شارژ کن